Top Girls

Top Girls

przez admin

WIELKI SUKCES GWIAZD DISCO POLO

Wykonawcy disco polo cieszą się zawsze z każdego sukcesu. Ciężko pracują na to, by ich przeboje były  jak najwyższym poziomie. Fani doceniają te starania, o czym właśnie mowa  piękne artystki z formacji Top Girls!
Top Girls to znany zespół disco polo, który tworzą trzy urocze wokalistki. Justyna, Natalia i Kasia na swoim koncie mają mnóstwo przebojów, przy których doskonale bawią się fani w całej Polsce. Kawałki takie jak: “Było minęło”, “Róże i różowe tulipany”, czy “Dotyk Twój” cieszą się ogromnym zainteresowaniem koneserów dobrej muzyki.
Śliczne gwiazdy disco polo rok 2021 mogą zaliczyć do naprawdę udanych. Artystki co chwilę wypuszczają na rynek nowe piosenki, które szybko zdobywają uznanie fanów.

NAJNOWSZA PRODUKCJA TOP GIRLS PODBIJA SIEĆ!

Top Girls kolejny raz mają powody do radości! Utalentowane piosenkarki zaledwie miesiąc temu oddały w ręce wielbicieli premierowy utwór o tytule “Fake Love”. Przebojowa produkcja właśnie przekroczyła niebagatelny wynik ponad miliona odsłon na YouTube! To naprawdę spory wyczyn, szczerze pogratulować artystką!
Top Girls nie zwalniają tempa. Nasze bohaterki ukończyły już prace nad nowym teledyskiem, którego premiera odbędzie się 25 grudnia! Piosenka “Miłością pijana” z pewnością okaże się mega hitem, który zawojuje wszystkie sylwestrowe parkiety!